HAKKIMIZDA

Uzun süredir bir çok sektörde hizmet veren ve 2017 yılında şirketleşen SERENPROJE AŞ., uzman kadrosu ile sürekli gelişim ve değişim içerisindedir.
Önceliğimizin Kompozit, geri dönüşüm/geri kazanım ve toplama-ayırma sonucu oluşan atıklar olmak üzere projeleri, altyapı çalışmaları, artıma tesis tasarım ve kurulumu ve müşteri talepleri doğrultusunda birçok alanlarda faaliyetini sürdürmekte olup, projeleri ile ön sıralarda yer almayı kendine hedef edinmiştir.
Nihai araştırmaları ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda en iyi şartlarda ve en iyi kalitede ürünlerimizle ve güvenirliği ile hizmet vermektedir.
 
AMACIMIZ

Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan Türkiye de güvenilir, gelişime ve üretime açık, müşteri memnuniyetine önem veren ve önceliğimizin insan ve çevre olan yapılanmamızda Kompozit, geri dönüşüm/geri kazanım ve toplama-ayırma sonucu oluşan atıklar olmaz üzere projeleri, altyapı çalışmaları, artıma tesis tasarım ve kurulumu ile ülkemize en iyi hizmeti verebilmektir.

HAKKIMIZDA - SEREN PROJE MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. AŞ.
Önceliğimizin Kompozit, geri dönüşüm/geri kazanım ve toplama-ayırma sonucu oluşan atıklar olmak üzere projeleri, altyapı çalışmaları, artıma tesis tasarım ve kurulumu ve birçok alanda faaliyetteyiz.
sizin-icin-en-iyi-hizmeti-sunacak-profesyonellerden-olusan-bir-ekibiz-